ورود داشبورد ایجاد حساب کاربری

داده گستران پژواک آریا

هسته فناوری واقع در پارک علم و فناوری خراسان رضوی

تصویر IMG

128

نرم افزار فرانو
نرم افزار مدیریت کارگزاری و دفاتر بیمه فرانو
تصویر IMG

جشنواره فروش نرم افزار مدیریت کارگزاری و دفاتر بیمه فرانو

 نسخه پایه ( 936000 هزار تومان، کارگزاری 1152000 هزار تومان) : با خرید و فعال سازی نرم افزار ماژول های عمومی (ثبت اشخاص، ثبت بیمه نامه ها، مدیریت دریافت و پرداخت های بیمه نامه، گزارشات مورد نیاز و ...)به صورت خودکار فعال می شود.

نکته : در نسخه پایه کارگزاری ها، امکان ثبت شرکت های بیمه به صورت نامحدود به همراه گزارشات مربوطه بصورت تجمیعی و تفکیک شده وجود دارد.


حسابداری (408000 هزار تومان) : با فعال نمودن این ماژول می توانید کلیه اسناد و تراکنش های مالی و حسابداری خود را ثبت نموده و سطوح مختلف گزارشات را دریافت نمایید.


ماژول ارسال پیامک (324000 هزار تومان) : با خرید این ماژول، می توانید هنگام سررسید بیمه نامه ها، اقساط، چک ها و تولد ها، پیامکی را به بیمه گذار بصورت دستی یا اتوماتیک توسط نرم افزار ارسال نمایید.

با خرید ماژول ارسال پیامک، یک پنل پیامک اینترنتی با امکانات کامل به ارزش 600 هزار تومان را بصورت رایگان دربافت خواهید کرد و می توانید علاوه بر امکان اتصال نرم افزار به این سامانه، از امکاناتی همچون ارسال صنفی، ارسال استانی، شهری و منطقه ای (مشهد و قزوین) بهره ببرید.

سایرامکانات پنل اینترنتی پیامک : امکان ایجاد سیستم نوبت دهی، مسابقات پیامکی، منشی پیامکی، نظر سنجی، دیکشنری، وضعیت آب و هوا، اطلاعات پرواز، نرخ ارز و سکه، قیمت خودرو، نتایج فوتبال و ...


یادآوری و کارسپاری (252000 هزار تومان) : با فعال نمودن این ماژول می توانید برای خود یا همکاران به تعداد نامحدود یادآوری یا وظیفه ثبت نمایید. این ماژول قابلیت تعریف آلارم بصورت تکی و دوره ای را دارا می باشد و هنگام پخش آلارم، پیامکی جهت یادآوری به شماره مورد نظر نیز ارسال می گردد.


تحت شبکه (400000 هزار تومان) : توسط این ماژول می توانید نرم افزار را در کلیه سیستم های شبکه داخلی دفتر خود نصب نموده و به صورت یکپارچه استفاده نمایید. با یک بار خرید این ماژول می توانید هر تعداد سیستمی را بصورت شبکه ای بدون محدودیت استفاده نمایید.


وب سایت (3360000 هزار تومان) : با خرید وب سایت مخصوص نرم افزار، در کنار بسیاری از امکانات مورد نیاز یک وب سایت مخصوص شرکت بیمه، می توانید اطلاعات بیمه نامه های مورد نظر را در وب سایت اختصاصی خود قرار داده تا بیمه گذاران شما با وارد نمودن شماره همراه و کد ملی خود، اطلاعات بیمه نامه ها، الحاقیه ها، پرداختی ها و اطلاعات اقساط خود را مشاهده نمایند.


ماژول ارسال پیامک از طریق تلفن همراه (324000 هزار تومان): اپلیکیشن تحت اندروید جهت ارسال پیامک های نرم افزار، بر طرف شدن عدم ارسال پیامک به بیمه گذاران، ارسال پیامک با شماره همراه شما


ماژول آیین نامه 54 (14400000 میلیون تومان): امکان تعریف بازاریاب ها در 6 سطح، تعریف زیر مجموعه ها به صورت گراف، امکان تعرف درصد های کارمزد فروش و صدور برای زیر شاخه به صورت اختصاصی، امکان ایمپورت فایل کارمزد و محاسبه اتوماتیک کارمزدها، گزارشات کارمزد های بازاریاب ها

داده گستران پژواک آریا