اخبار و رویدادها

بازی اکشن و پرهیجان نگهبان از شرکت بازی‌سازی طراحان سفید به زودی رونمایی می شود

آمارها نشان می‌دهد که بیش از 25 میلیون نفر در ایران روزانه مشغول بازی‌های رایانه‌ای هستند و این عدد مبین پرمخاطب بودن صنعت‌بازی در ایران است. شرکت بازی‌سازی «طراحان سفید» 15 سال مشغول فعالیت در حوزه طراحی و تولید بازی‌های رایانه‌ای و محصولات فناورانه است و تاکنون بازی های پرمخاطب و جذابی نظیرِ«شاهین»، «قهرمانان سیستان»، «رویال استرایک»، «تیک آف» و… را روانه‌ی بازار جهانی کرده است.
مشاهده خبر
بنچمارکینگ,مزیت رقابتی
246026,246037

نرم افزار اتوماسیون اداری و BPMS؛ راهی هوشمند برای بهبود بهره‌وری و کاهش هزینه‌ها

در دنیای امروز پیدا کردن کسی که بخواهد کارهای خود را به صورت دستی و سنتی انجام دهد، بسیار دشوار است. نرم افزار اتوماسیون اداری و نرم افزار مدیریت فرایند یا BPMS این مشکل را برای بسیاری از سازمان‌ها که از سیستم‌های اتوماسیون اداری اولیه همچون ذخیره‌سازی و تبادل اطلاعات و مدیریت داده‌ها استفاده می‌کنند، حل کرده‌اند.
مشاهده خبر

کاهش هزینه‌های تولید انیمیشن در خانه خلاق و نوآوری نیتک

معاون کسب و کار خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک تلاش‌های این مجموعه را عاملی برای کاهش هزینه‌های تولید انیمیشن عنوان کرد.
مشاهده خبر

اولین رویداد تخصصی ولاگری ایران در مشهد

اولین رویداد تخصصی ولاگری ایران با هدف فراگیری ولاگری با حضور متخصصان حوزه های رسانه های اجتماعی، رشد فردی، بازاریابی و فروش در ولاگ پارک مشهد برگزار شد.
مشاهده خبر

برگزاری رویداد انلاین انتقال تجربه بازی سازی در مشهد

رویداد انلاین انتقال تجربه بازی سازی به میزبانی دپارتمان گیم خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک با حضور کارشناسان بازسازی از ایران و کانادا برگزار شد.
مشاهده خبر

برگزاری جلسه کمیسیون بازی‌های رایانه‌ای نصر استان خراسان رضوی در نیتک

کمیسیون بازی‌های رایانه‌ای نصر استان خراسان رضوی با موضوع بررسی ساماندهی و رشد اکوسیستم بازی سازی به میزبانی دپارتمان بازی خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک برگزار شد.
مشاهده خبر

ایجاد مرکز نوآوری تولید انیمیشن و گیم در مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبایی

خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک، در مرکز رشد دانشگاه علامه طباطبایی، مرکز نوآوری تخصصی انیمیشن و گیم راه اندازی می کند.
مشاهده خبر

می‌تواند خانه خلاق و نوآوری محتوای دیجیتال نیتک قطب تاثیرگذار در حوزه اقتصاد دیجیتال باشد

مدیر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان خراسان رضوی: میتواند نیتک قطب تاثیرگذار در حوزه اقتصاد دیجیتال باشد گروهی از فعالان سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی از خانه خلاق و نواوری محتوای دیجیتال نیتک بازدید کردند.
مشاهده خبر

امضای قرارداد همکاری با جهاد کشاورزی

این سیستم شامل ابزاری جهت ایجاد و به گردش درآوردن فرم ها و فرآیندهای مختلف تجاری و اداری، در بستر شبکه و وب می باشد. همچنین نوآوری ویژه ای جهت ایجاد رابط کاربری اختصاصی در این ساختار پیاده سازی شده است.
مشاهده خبر
1

با ما در تماس باشید

  • 05138385028

  • 05138385029

  • 09155191225

استان خراسان رضوی، مشهد - خیابان امام خمینی - خیابان شهید تولایی - طبقه چهارم ساختمان اداره کل پست، پارک تولید محتوای نیتک، واحد b5

پیوند های مهم

نشان ملی ثبت نمادامنیت الکترونیک

کلیه حقوق این سامانه، متعلق به شرکت داده گستران پژواک آریا می باشد.

شرکت پژواک آریا