محصولات پژواک آریا

نرم افزار فرآیندساز bpms

این سیستم شامل ابزاری جهت ایجاد و به گردش  درآوردن فرم ها و فرآیندهای مختلف تجاری و اداری،در بستر شبکه و وب می باشد.

همچنین نوآوری ویژه ای جهت ایجاد رابط کاربری اختصاصی در این ساختار پیاده سازی شده است.

مشاهده جزئیات محصول
نرم افزار مدیریت بیمه فرانو

مدیریت و انجام کلیه امور مربوط به کارگزاری و دفاتر بیمه

مشاهده جزئیات محصول
سامانه جامع رزرواسیون

این سیستم شامل ابزاری جهت ایجاد و به گردش  درآوردن فرم ها و فرآیندهای مختلف تجاری و اداری،در بستر شبکه و وب می باشد. همچنین نوآوری ویژه ای جهت ایجاد رابط کاربری اختصاصی در این ساختار پیاده سازی شده است. همچنین نوآوری ویژه ای جهت ایجاد رابط کاربری اختصاصی در این ساختار پیاده سازی شده است. همچنین نوآوری ویژه ای جهت ایجاد رابط کاربری اختصاصی در این ساختار پیاده سازی شده است.

مشاهده جزئیات محصول
سامانه مدیریت پارک های علم و فناوری

سامانه مدیریت فرآیند پارک ها و مراکز رشد فناوری جهت تسهیل و مدیریت فرآیند کلیه پارک های علم و فناوری طراحی و در مراکز مختلفی اجرا شده است. 

مشاهده جزئیات محصول
دیجی بات - ربات مدیریت پنل فروشندگان دیجیکالا

ربات مدیریت پنل فروشندگان دیجیکالا:
دیجی بات، یک ربات هوشمند نسل جدید است که جهت مدیریت فروشگاه های دیجی کالا و رقابت خودکار بوجود آمده است و بوسیله آن میتوانید با تعیین کف و سقف قیمت محصولات خود بصورت خودکار به بیشترین فروش و بالاترین سود برسید.

مشاهده جزئیات محصول
وبسایت ایران فراگیر

امروزه، مهارت‌های نرم در کسب درآمد و خود اشتغالی، کار تیمی و رشد و توسعه سازمان، بیش از مهارت‌های سخت اهمیت دارند و درحقیقت نقشه راه یادگیری برای رسیدن به شایستگیهای شغلی در مهارت آموزی است. لذا فراگیری مهارت‌های لازم برای توسعه فردی، لازمه توانمندسازی کارجویان است و ایران فراگیر مسیر توسعه مهارت‌های لازم برای ورود به بازار کار کارجویان را فراهم ساخته است. کارجویان با انتخاب مسیر رشد بر اساس توانمندی و استعدادهای خود در ایران فراگیر، مهارت های لازم را در قالب دوره‌های آموزشی طیخواهند کرد و به صورت مستمر تحت مهارت‌سنجی از طریق پلت فرم هوشمند قرار می‌گیرند و نتایج آن به طور مستقیم در اختیار ایشان قرار می گیرد.

مشاهده جزئیات محصول
1

با ما در تماس باشید

استان خراسان رضوی، مشهد - خیابان امام خمینی - خیابان شهید تولایی - طبقه چهارم ساختمان اداره کل پست، پارک تولید محتوای نیتک، واحد b5

پیوند های مهم

نشان ملی ثبت نمادامنیت الکترونیک

کلیه حقوق این سامانه، متعلق به شرکت داده گستران پژواک آریا می باشد.

شرکت پژواک آریا